Blog

Prezent dla górnika - 4 grudnia

0

Barbórka - Święto wszystkich górników - 4 grudnia

 

Barbórka - 4 grudnia to jedno z tradycyjnych świąt obchodzonych w Polsce, a szczególnie na górnym śląsku. Patronką jest św. Barbara z Nikodemii, symbolizująca dobrą śmierć i trudną pracę. W tym wpisie poznasz kilka ciekawostek o których pewnie nie miałeś pojęcia a dotyczą górnictwa. Zapraszam do lektury.

 

czytaj całość »

18-tkę ma się jedną - co podarować w prezencie?

0
18-tkę ma się jedną - co podarować w prezencie?

Osiemnaste urodziny są w Polsce bardzo hucznie obchodzone. Wejście w pełnoletność wymaga odpowiedniej celebracji. Coraz więcej osób organizuje wystawne imprezy, dzięki którym te urodziny zapadają im w pamięć na całe życie. Aby solenizant mógł dobrze wspominać swoje osiemnaste urodziny, warto podarować mu niecodzienny prezent, związany z tym dniem. Dzięki temu będzie miał pamiątkę, która nawet po upływie wielu lat pozwoli na odtworzenie w głowie wspomnień nie tylko na temat tego dnia, ale również osoby, która dany prezent podarowała.

czytaj całość »

Szalone prezenty i akcesoria na wieczór panieński

0
Szalone prezenty i akcesoria na wieczór panieński

Jako że impreza podczas wieczoru panieńskiego jest ostatnią jako panna, musi być niepowtarzalna i niezapomniana. Wiele pań z tej okazji organizuje różnego rodzaju spotkania i aktywności, a wieczorem organizują imprezę w domu lub wychodzą z koleżankami do klubu. Aby dodatkowo uświetnić to wydarzenie, konieczne jest dobranie odpowiednich akcesoriów, dzięki którym zarówno przyszła panna młoda, jak i uczestniczki imprezy czują się wyjątkowe. Oczywiście nie wolno zapominać o prezencie dla panny młodej, który powinien przypominać jej o imprezie i panieńskich czasach.

czytaj całość »

Co podarować z okazji godów?

0
Co podarować z okazji godów?

Rocznice ślubu są wspaniałą okazją do świętowania z najbliższymi, zwłaszcza, jeżeli mowa o okrągłych rocznicach. Większość par decyduje się na świętowanie zwłaszcza srebrnych i złotych godów, które przypadają kolejno na 25 i 50 rocznicę zaślubin. Wybierając się na rodzinne przyjęcie z tejże okazji, wypada zabrać ze sobą prezent dla jubilatów. Najlepszym podarunkiem będzie ten, który będzie przypominał o okazji, z jakiej został wręczony.

czytaj całość »

Jaki prezent podarować emerytowi?

0
Jaki prezent podarować emerytowi?

Nie ulega wątpliwości fakt, że zakończenie pracy zawodowej to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Dla wielu osób emerytura to czas zasłużonego odpoczynku bądź okazja do realizowania niespełnionych planów, rozwijania pasji lub odkrywania nowych zainteresowań. Dlatego z tej okazji (i nie tylko) warto obdarować emeryta drobnym upominkiem. W powyższym artykule podpowiadamy jaki prezent podarować emerytowi. Zapraszamy do lektury!

czytaj całość »

Jaki prezent ucieszy osobę przechodzącą na emeryturę?

0
Jaki prezent ucieszy osobę przechodzącą na emeryturę?

Przejście na emeryturę to jeden z najważniejszych momentów w życiu człowieka. Dlatego warto w jakiś sposób go uczcić. Świeżo upieczonemu emerytowi można zorganizować przyjęcie lub podarować jakiś miły prezent, aby wejście na nową drogę życia było jeszcze przyjemniejsze. Jaki upominek dla osoby przechodzącej na emeryturę będzie zarówno wzruszający, jak i sympatyczny, zabawny? Mamy na to odpowiedź!

czytaj całość »

Kto ucieszy się z poduszki ozdobnej?

0
Kto ucieszy się z poduszki ozdobnej?

Poduszki z nadrukiem cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – to uniwersalny, piękny i do tego przydatny prezent, który można spersonalizować, aby idealnie trafić w gusta osoby obdarowywanej. Istnieje dość spora grupa ludzi, którzy na pewno ucieszą się z takiego upominku. A więc komu można podarować poduszkę ozdobną?

czytaj całość »

Z jakiej okazji warto podrować dyplom?

0
Z jakiej okazji warto podrować dyplom?

Dyplomy kojarzą się z nagrodą za osiągnięcia w szkole. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wyjść z tak ciekawym upominkiem poza tematykę edukacyjną i podarować go komuś z zupełnie innych powodów. Wszak dyplom jest wyrazem uznania, szacunku, sposobem na podziękowanie i docenienie danej osoby. Nie musi być wydawany przez żadną poważną instytucję – wystarczy, że podaruje go ktoś ważny lub bliski. Przy jakich okazjach prezent w formie dyplomu będzie strzałem w dziesiątkę?

czytaj całość »

Podaruj swojemu kucharzowi fartuch z zabawnym motywem

0
Podaruj swojemu kucharzowi fartuch z zabawnym motywem

Znasz kogoś, kto lubi gotować i zastanawiasz się nad idealnym prezentem dla tej osoby? Nie szukaj dalej, bo mamy dla Ciebie świetny pomysł na upominek dla Twojego ulubionego, domowego kucharza! Fartuch z zabawnym lub uroczym nadrukiem nie tylko ucieszy swojego nowego właściciela, ale także przyda mu się podczas kuchennych eksperymentów. Przeczytaj o specyfice tego typu prezentu i o tym, komu warto go wręczyć!

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl