Jaki prezent podarować emerytowi?

0
Jaki prezent podarować emerytowi?

Nie ulega wątpliwości fakt, że zakończenie pracy zawodowej to szczególny moment w życiu każdego człowieka. Dla wielu osób emerytura to czas zasłużonego odpoczynku bądź okazja do realizowania niespełnionych planów, rozwijania pasji lub odkrywania nowych zainteresowań. Dlatego z tej okazji (i nie tylko) warto obdarować emeryta drobnym upominkiem. W powyższym artykule podpowiadamy jaki prezent podarować emerytowi. Zapraszamy do lektury!

Praktyczny prezent dla emeryta to zawsze świetny pomysł

W tej kwestii ciekawą propozycją prezentu dla emeryta będzie kubek – w końcu jest to niezwykle przydatny przedmiot osobisty wykorzystywany kilka razy dziennie. Jednak oczywiście nie może to być zwykłe niczym niewyróżniające się naczynie. Zatem najlepszym pomysłem, będzie wybór kubka z ciekawą grafiką lub napisem nawiązującym do tego szczególnego czasu, jakim jest emerytura.

Pozostając w klimacie kuchennym, warto zastanowić się nad zakupem fartucha kuchennego. W szczególności, jeśli pasją obdarowywanego emeryta jest gotowanie. W takim przypadku fartuch będzie świetnie spełniał swoją funkcję, jednocześnie za każdym razem budząc pozytywne emocje i wspomnienia. W naszej ofercie posiadamy piękne, niezwykle kolorowe i śmieszne fartuchy z nadrukiem, które z pewnością sprawią emerytowi wiele radości. Ponadto w zestawie do wybranego fartucha serdecznie polecamy zakup rękawicy kuchennej.

Trafiony upominek dla emeryta wcale nie musi być praktyczny!

W szczególności, jeśli nie masz pomysłu na prezent dla emeryta niezwykle uniwersalnym rozwiązaniem będzie dyplom okolicznościowy z życzeniami i zabawnym wierszykiem, przypominającym o tym, że czas emerytury to nieograniczone możliwości, a także wiele okazji do realizowania niespełnionych planów. Dyplom o takim wartościowym przesłaniu okraszony subtelnym humorem na pewno ucieszy emeryta, ostatecznie zajmując honorowe miejsce na ścianie czy na półce w jego mieszkaniu. 

Natomiast jeśli szukasz niecodziennego prezentu dla emerytki, który podkreśli jej wyjątkowość i tym samym wyrazi podziw względem przepracowanych przez nią kilkudziesięciu lat pracy, to z naszej oferty serdecznie polecamy zakup szarfy z napisem „Zasłużona emerytka”. Choć będzie to symboliczny upominek, to z pewnością zostanie doceniony i zapamiętany przez obdarowaną emerytkę. Natomiast dla Pana na emeryturze możesz zakupić okolicznościowy krawat lub koszulkę z napisem „Zasłużony emeryt”.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl